0

Podlahové kolekce Egibi Floors

Představujeme Vám podlahy Egibi Floors. Mnoho let jsme usilovně pracovali abychom vytvořili něco vyjímečného. Výsledkem našeho snažená je několik kolekcí podlah, které Vám přinášejí skvělé vlastnosti a moderní dekory. Všechny podlahy Egibi Floos jsou 100% voděodolné, neobsahují škodlivé látky a jsou vhodné pro teplovodní podlahové vytápění.

Canadian DesignCanadian Design PremiumCanadian Design Premium XXLCanadian Design HerringboneCanadian Design Rocky LineCanadian Design Dry BackCanadian Design Peel & StickGreen Line

Kvalita a design na prvním místě

Vytvořili jsme moderní podlahy, které vynikají svou kvalitou a jedinečným vzhledem. Objevte jednotlivé podlahy a jejich výhody. Přinášíme Vám kvalitu, variabilitu a eleganci. Všechny podlahy Egibi Floors splňují evropské certifikace a jsou zárukou skvělé volby pro Váš interiér.

ValingeLoveQualityShieldDrop
Pevné zámky100% voděodolnéBez škodlivých látekTrvanlivé a stabilníTichá a teplá podlaha
Choice

Široká nabídka podlah

Z našich podlah si vybere každý. Ať hledáte cenově příznivé řešení, podlahu s perfektním poměrem ceny a výkonu, nebo podlahy vhodné pro extrémní třídu provozu. Máme je všechny! Jednotlivé podlahové kolekce se liší svými vlastnostmi, vhodností užití a dostupnými dekory. Jedno ale mají společné. Všechny podlahy jsou součástí podlahového řešení Egibi Floor System. Unikátního podlahového systému, který zajistí celistvost podlahy napříč celým interiérem.

Porovnat podlahy
Egibi Floors: Canadian Design

Canadian Design

Prvotřídní podlaha se skvělými vlastnostmi, dlouhou životností a snadnou pokládkou. Podlaha Canadian Design disponuje integrovanou podložkou o tloušťce 1,0 mm.

Egibi Floors: Canadian Design Premium

Canadian Design Premium

Smyslná a velmi odolná podlaha věrně zachycující různé odstíny přírodního dubu. Podlaha Canadian Design Premium je vhodná pro nízké i extrémní zatížení.

Egibi Floors: Canadian Design Premium XXL

Canadian Design Premium XXL

Doposud nejodolnější podlaha Egibi Floor System. Podlaha Candian Design Premium XXL Vám přináší ty nejlepší vlastnosti a garanci dlouhé životnosti.

Egibi Floors: Canadian Design Herringbone

Canadian Design Herringbone

Získejte všechny výhody podlahy Canadian Design v provedení rybí kost. Objevte zapomenutou podlahu starých zámků.

Egibi Floors: Canadian Design Rocky Line

Canadian Design Rocky Line

Moderní interiérová podlaha věrně zachycující přírodní kámen a beton. Rocky Line Vám přináší alternativní krásy přírody.

Egibi Floors: Canadian Design Dry Back

Canadian Design Dry Back

Cenově dostupné řešení SPC RIGID podlahy bez integrované podložky. Podlahu Dry Back snadno nainstalujete pomocí lepení.

Egibi Floors: Canadian Design Peel & Stick

Canadian Design Peel & Stick

Samolepící vinylové dílce nainstalujete snadno a rychle. Podlaha Peel & Stick je snadná na údržbu, disponuje moderním vzhledem a představuje cenově dostupné řešení.

Egibi Floors: Green Line

Green Line

Tato jedinečná SPC RIGID vinylová podlaha Green Line s integrovanou podložkou přináší spoustu výhod za příznivou cenu.

Příslušenství pro Vaši podlahu

Součástí Egibi Floor System je vhodné příslušenství pro podlahy Egibi Floors. Příslušenství Egibi Floor System obsahuje podlahové prvky v barvách podlah Egibi Floors a jedná se například o soklové lišty, přechodové profily a schodišťové prvky.

Zobrazit příslušenství
Roomvo